Poznań

Łazarz, ul. Głogowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
570 990 PLN
Cena za m2
5 250 PLN
Powierzchnia
108,76 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
3
Liczba pięter
4
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1900
Numer oferty
428/6416/OMS

Opis nieruchomości

Zapraszam do zakupu mieszkania inwestycyjnego!

Możliwość podziału na 4 kawalerki.

Zakup za gotówkę.

Pełna własność.

Księga wieczysta.

Metraż- 108,76.


O kamienicy
W roku 2020/2021 budynek przejdzie gruntowny remont, po którym wizytówką kamienicy będzie piękna secesyjna elewacja frontowa, której zostanie przywrócona dawna świetność z dbałością o każdy detal oraz klatki schodowe. Zakres prac to m.in.:
• Remont elewacji front i tył
• Remont klatek schodowych
• Remont dachu
• Nowe piony wod-kan. ( w celu wyodrębniania następnych mieszkań )
• Podłączenie do cieplika miejskiego lub alternatywnie wykonanie instalacji cieplnej firmy Red Snake – nowoczesne folie grzewcze.

Prace te zostaną wykonane przez wspólnotę mieszkaniową. Zakładany czynsz do wspólnoty mieszkaniowej przewiduje opłaty na fundusz remontowy 5zł/m2 i koszty eksploatacyjne 2zł/m2. Prace remontowe kamienicy nie spowodują dodatkowego podwyższenia funduszu remontowego. Istnieje możliwość otrzymania dotacji na zmianę instalacji grzewczej opartej na systemie Red Snake.

Zapraszam do współpracy Inwestorów, Biura Nieruchomości jak i osoby które poszukują mieszkania dla siebie w zabytkowej kamienicy.

Więcej szczegółów pod numerem 536-287-907, Maja

Mapa

Kontakt

Maja Czarnecka

Maja Czarnecka

Telefon:
730662219
E-mail:
maja@spechouse.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SpecHouse Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest SpecHouse Nieruchomości z siedzibą przy Słowackiego 25/15, 60-822 Poznań (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@spechouse.pl… czytaj więcej