Poznań

Poznań-Grunwald, ul. Bułgarska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
362 862,53 PLN
Cena za m2
6 198,54 PLN
Powierzchnia
58,54 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
0
Liczba pięter
15
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2020
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Czynsz administracyjny
6 PLN
Numer oferty
400/6416/OMS

Opis nieruchomości

Informacje podstawowe :
--------------------------------
0% prowizji. Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego
Kupujący zwolniony z 2% podatku PCC

O inwestycji : Termin realizacji: IV kwartał 2020
-----------------
Nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Wewnątrz osiedla powstanie dziedziniec z przyjemną zielenią oraz placem zabaw dla dzieci. Cały kompleks będzie charakteryzował się zabudową wysoką, ogrodzoną i chronioną, z kontrolą dostępu. Wszystkie przestrzenie ogólnodostępne wokół budynków zagospodarowano trawnikami, drzewami i krzewami, chodnikami z kostki pozbruk, rampami i schodami z prefabrykowanych elementów betonowych wykończonych żywica oraz wyposażono w ławki, kosze na śmieci, piaskownice, huśtawki i elementy oświetlenia wewnętrznego dziedzińca.
Miejsca parkingowe dla lokali mieszkalnych zapewniono w dwupoziomowym garażu podziemnym oraz na ogrodzonym terenie. Wychodząc naprzeciw potrzebom przyszłych mieszkańców, przewidziano dodatkowe 70 miejsc postojowych naziemnych w II etapie inwestycji. Dostęp do wszystkich miejsc parkingowych jest strzeżony bramą garażową sterowaną zdalnie z budynku lub na pilota i możliwy jest wyłącznie dla lokatorów. Wjazd i wyjazd z garażu oraz na teren zapewniony jest od strony ulicy Bułgarskiej..
Wszystkie części wspólne budynku oraz dziedziniec zostały przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Lokale mieszkalne na poszczególnych kondygnacjach dostępne są poprzez klatki schodowe z windą, skomunikowane bezpośrednio z poziomem garażu podziemnego oraz strefą wejściowa w poziomie parteru.
Osiedle powstaje w bardzo atrakcyjnej części miasta Poznań, która łączy doskonałą komunikację z centrum oraz bliskość terenów zielonych Lasu Marcelin i Golęcińskiego Klina Zieleni. Wyjątkowa lokalizacja zapewnia doskonała komunikację – zarówno w obrębie Poznania, jak i w przypadku podróży poza miasto. Apartamenty usytuowane są między kluczowymi miejskimi arteriami, w bliskim sąsiedztwie znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe. W okolicy znajduje się wiele sklepów i restauracji, a niedaleko nowoczesny stadion drużyny Lech Poznań.


Opis mieszkania :
------------------------
2 POKOJE - 58,54 M2, DOBRA LOKALIZACJA ul. Bułgarska Poznań - IDEALNE POD INWESTYCJE !

Mieszkanie znajduje się na parterze w 15 piętrowym budynku z windą.

Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego:

- W podziemnym garażu za 23 000 zł.

- Miejsce postojowe naziemne odkryte: 11 000 PLN

CENA MIESZKANIA 362 862,53 zł

Mieszkanie sprzedawane jest w stanie deweloperskim.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Współpracujemy również z doświadczonym doradcą kredytowym, który zainteresowanym pomoże w sprawnym pozyskaniu kredytu hipotecznego.

Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.

Załączone do oferty zdjęcia przedstawiają przykładowe wykończenia.

--------------------------------------------------------------------------------------------
Szanowni Państwo.
Prezentowana oferta jest jedną z wielu - jakimi dysponuje nasze biuro nieruchomości. Współpracujemy przy sprzedaży kilkunastu inwestycji deweloperskich na terenie Poznania w różnych jego częściach. W ofercie naszego biura sprzedaży są nieruchomości zarówno mieszkania jedno, dwu, trzy pokojowe jak i większe, jak również domy w zabudowie szeregowej.

Żeby wybrać coś dla siebie zapraszam na spotkanie do naszego biura nieruchomości w Poznaniu. Jednocześnie informuję, iż biuro nieruchomości nie pobiera wynagrodzenia za pośrednictwo przy zakupie z rynku pierwotnego z naszej oferty. Myślę, że to znacznie prostsze rozwiązanie niż kilka lub kilkanaście wizyt u każdego developera osobno. Pomagam również w negocjacjach z developerem.

Ofertę prezentuje biuro nieruchomości : SpecHouse

Osoba do kontaktu: doradca ds. nieruchomości Basia Mencel tel. 791 136 929
------------------------------------------

Pośrednik nieruchomości jest członkiem WSPON (Wielkopolskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami)
Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.
Jeżeli Państwo szukają nieruchomości w innej lokalizacji, o innej powierzchni lub parametrach - spełniającej Państwa oczekiwania, prosimy o kontakt telefoniczny
791 136 929 lub e-mail: basia@spechouse.pl
Postaram się znaleźć nieruchomość spełniającą oczekiwania.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Jeżeli chcą Państwo sprzedać nieruchomość również zapraszam do współpracy.

Parametry dodatkowe

  • Liczba balkonów: 1
  • Typ balkonów: Loggia
  • Winda: Tak
  • Cena za parking naziemny (miejsce): 11 000 PLN
  • Cena za parking podziemny (miejsce): 23 000 PLN
  • Recepcja: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak

Mapa

Kontakt

Barbara Mencel

Barbara Mencel

Telefon:
791136929
E-mail:
basia@spechouse.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SpecHouse Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest SpecHouse Nieruchomości z siedzibą przy Słowackiego 25/15, 60-822 Poznań (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@spechouse.pl… czytaj więcej